მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (154)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1125 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    3
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    4
    nato
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 51
    I ცდა
    II ცდა
    5
    elene
    charkviani
    საგარეჯო სსიპ - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ თოხლიაურის საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Tsotne
    Dzmanashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    7
    dato
    mgebrishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    9
    tornike
    kharbedia
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    10
    ladi
    kapanadze
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    11
    teona
    gvelesiani
    ჭიათურა შპს - ნილემი.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    12
    ნიკა
    ლოსაბერიძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    13
    zviadi
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    14
    kalkunia
    meshvildishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    15
    luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    16
    luka
    saswrafoshvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Irakli
    bardzemishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    19
    tamar
    oniani
    ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ სასაშის საჯარო სკოლა.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    20
    სოფიკო
    ჯამაგიძე
    თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა