მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    61
    ethnjrt
    rjynmrsrwhy
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    62
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    63
    მარიამი
    ქსოვრელი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - კანდიდი საშუალო სკოლა.. 00:00 0
    64
    kalkunia
    meshvildishvili
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 00:00 0
    65
    rusudan
    gortamashvili
    კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    66
    gigi
    jemalovichi
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    67
    ვასიკო
    იორამაშვილი
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ მარტყოფის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    68
    დიმიტრი
    როგავა
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    69
    luka
    saswrafoshvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    70
    MisHka
    Giorgadze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 34 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    71
    ilia
    kenchadze
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახტანგისის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    72
    ნინო
    სულამანიძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 33 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    73
    გიორგი
    ყარალაშვილი
    კახეთი სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    74
    Qeti
    Pagava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო მწიგნობართუხუცესი.. 00:00 0
    75
    nana
    esaiashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    76
    Tato
    Sanikidze
    აჭარა ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    77
    zauri
    tyebuchava
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფანაგის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    78
    archil kenkadze
    kenkadze
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 00:00 0
    79
    სალომე
    kopaleishvili
    აჭარა ბათუმი შპს - გორდას ქალაქ ბათუმის კერძო მრავალპროფილიანი საერო ელიტარული საშუალო სკოლა.. 00:00 0
    80
    Lasha
    Bukhnikashvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    81
    giorgi
    kurdgelashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    82
    ზურა
    ტაბეშაძე
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    83
    Nika
    Kutalia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    84
    Tamar
    Skhiladze
    იმერეთი ხარაგაული შპს - საქართველოს სამოციქულო ავტოკეფალური მართლმადიდებელი ეკლესიის ხარაგაულის წმ.. 00:00 0