მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    31
    მარიამ
    ბერაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 30:00 60
    32
    ონისე
    ხუციშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 24:00 60
    33
    tamazi
    gugunishvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 19:44 0
    34
    ნიკა
    ლოსაბერიძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 30:00 0
    35
    djhgfiu
    ewhbcevi
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    36
    misha
    margishvili
    შიდა ქართლი ქარელი სსიპ - ქალაქ ქარელის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    37
    dato
    jalagonia
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    38
    დათვით
    გოცაძე
    იმერეთი ჭიათურა სსიპ - ქალაქ ჭიათურის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    39
    jemali
    vardosanidze
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    40
    ცოტნე
    შენგელია
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    41
    ანა
    გოგორელიანი
    თბილისი ისანი-სამგორი შპს - დამოუკიდებელი სკოლა მოძღვარი.. 00:00 0
    42
    სოფიკო
    ჯამაგიძე
    მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    43
    გვანცა
    ცუცხაშვილი
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    44
    sydfyu
    whgiuergv
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    45
    ethnjrt
    rjynmrsrwhy
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    46
    kalkunia
    meshvildishvili
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 00:00 0
    47
    rusudan
    gortamashvili
    კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    48
    ირაკლი
    შარიქაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    49
    gigi
    jemalovichi
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    50
    aleqsandre
    todua
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    51
    დიმიტრი
    როგავა
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    52
    MisHka
    Giorgadze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 34 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    53
    ilia
    kenchadze
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახტანგისის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    54
    ნინო
    სულამანიძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 33 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    55
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    56
    გიორგი
    ყარალაშვილი
    კახეთი სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    57
    მარიამი
    ქსოვრელი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - კანდიდი საშუალო სკოლა.. 00:00 0
    58
    nana
    esaiashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    59
    Tato
    Sanikidze
    აჭარა ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    60
    zauri
    tyebuchava
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფანაგის საჯარო სკოლა.. 00:00 0