მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    31
    მარიამ
    ბერაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 30:00 60
    32
    ონისე
    ხუციშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 24:00 60
    33
    tamazi
    gugunishvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 19:44 0
    34
    ნიკა
    ლოსაბერიძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 30:00 0
    35
    Irakli
    bardzemishvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    36
    zaza
    zibzibadze
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    37
    luka
    panaioti
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    38
    aleqsandre
    todua
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    39
    Mari
    Jeladze
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    40
    dato
    metreveli
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 15 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    41
    mariam
    kvelashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    42
    ირაკლი
    შარიქაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    43
    jumberi
    lejava
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვაზიანის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    44
    ywdwi
    ewycfewif
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    45
    მარიამი
    ქსოვრელი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - კანდიდი საშუალო სკოლა.. 00:00 0
    46
    Giorgi
    Gaganidze
    აჭარა ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    47
    Reziko
    Beridze
    აჭარა ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    48
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    49
    zviadi
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    50
    tamar
    oniani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ სასაშის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    51
    goca
    tyebuchava
    კახეთი დედოფლისწყარო სსიპ - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ქედის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    52
    luka
    saswrafoshvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    53
    djhgfiu
    ewhbcevi
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    54
    dato
    jalagonia
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    55
    ვასიკო
    იორამაშვილი
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ მარტყოფის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    56
    Qeti
    Pagava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო მწიგნობართუხუცესი.. 00:00 0
    57
    jemali
    vardosanidze
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    58
    ცოტნე
    შენგელია
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    59
    archil kenkadze
    kenkadze
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 00:00 0
    60
    გვანცა
    ცუცხაშვილი
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0