მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 01:55:07 690
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 01:53:30 470
    3
    Ana
    Bakidze
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 01:25:37 454
    4
    vasil
    oniani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 50:17 439
    5
    nato
    bulia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 49:53 359
    6
    რატი
    პერტია
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 51:16 253
    7
    Tsira
    Gvritishvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 33:23 224
    8
    ნუგზარ
    ჩხაიძე
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 43:22 219
    9
    mary
    kupatadze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 142 საჯარო სკოლა.. 05:36 200
    10
    AniLaliashvili
    AniLaliashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 15:14 187
    11
    David
    Adamashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 10:59 179
    12
    ანა
    ვირსალაძე
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 13:32 175
    13
    Beqa
    Margiani
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 39:11 170
    14
    elene
    charkviani
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ თოხლიაურის საჯარო სკოლა.. 19:48 165
    15
    giorgi
    beradze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ავთანდილ დეკანოიძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 32 საჯარო სკოლა.. 05:42 163
    16
    Tsotne
    Dzmanashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა.. 20:17 156
    17
    nika
    khitiri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 12:15 152
    18
    mariam
    nozadze
    შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 9 საჯარო სკოლა.. 13:25 151
    19
    Mariam
    Mchedlishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 12:19 150
    20
    dato
    mgebrishvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 14:35 142
    21
    Ani
    Merkviladze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 13:51 141
    22
    ანა
    ლეჟავა
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - საერო საშუალო სკოლა-კომპლექსი სადუნი.. 11:52 141
    23
    ilia
    kurdgelashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 11:31 136
    24
    tornike
    kharbedia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 14:53 128
    25
    ladi
    kapanadze
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 17:11 118
    26
    natia
    bichiashvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ავთანდილ დეკანოიძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 32 საჯარო სკოლა.. 11:01 115
    27
    Tamuna
    Iobidze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 24 საჯარო სკოლა.. 14:20 100
    28
    teona
    gvelesiani
    იმერეთი ჭიათურა შპს - ნილემი.. 24:00 98
    29
    Niniko
    Rekhviashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 19:57 93
    30
    gvanca
    chitauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 18:47 92