მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 39
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Mariam
    Buchukuri
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    8
    საბა
    თავდგირიძე
    ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 2 საჯარო სკოლა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Luka
    Shaverzashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 34
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    11
    tornike
    davitashvili
    ძველი თბილისი შპს - ქართული სასწავლებელი - თბილისი.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    12
    sopho
    khokhonishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    13
    tamta
    xabuliani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბარდნალის საჯარო სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Lasha
    Bukhnikashvili
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 47
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Irakli
    Shalibashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ani
    mukbaniani
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    17
    მარიკა
    კანკია
    ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხეთის საჯარო სკოლა.. 34
    I ცდა
    II ცდა
    18
    დავით
    ბაკურაძე
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Elene
    Berishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა.. 51
    I ცდა
    II ცდა
    20
    sandro
    chanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 59
    I ცდა
    II ცდა