მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    800 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    600 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    300 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    6
    nino
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Nano
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    9
    giorgi
    lipartashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩუმლაყის საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Luka
    Shaverzashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 65
    I ცდა
    II ცდა
    12
    nino
    jincharadze
    ქობულეთი სსიპ - ბადრი ბერანძის სახელობის ქალაქ ქობულეთის 6 საჯარო სკოლა.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Shalva
    Baladze
    ბათუმი შპს - სკოლა ევრო-2000.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    14
    თემურ
    მელიქიშვილი
    კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    15
    giorgi
    kvantaliani
    ბათუმი შპს - სკოლა ევრო-2000.. 65
    I ცდა
    II ცდა
    16
    aleqsandre
    machavariani
    ზესტაფონი სსიპ - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ მეორე სვირის 1 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    17
    mary
    salxinashvili
    კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Lika
    Dzneladze
    ჩოხატაური სსიპ - დაბა ჩოხატაურის 1 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Elene
    Tsimakuridze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    20
    goga
    melia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა