მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    600 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Giorgi
    Meladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    7
    საბა
    თავდგირიძე
    ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 2 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    8
    nikolozi
    aneli
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    10
    David
    bigvava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Dato
    Qveladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    12
    სანდრო
    პერტაია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Irakli
    Shalibashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Zuka
    Tsinadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    15
    sandro
    chanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    16
    elene
    aduashvili
    დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯავახის საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Ninuca
    Nachkhatashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    18
    giorgi
    khvadagiani
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Elene
    Berishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Lasha
    Bukhnikashvili
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა