მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    550 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    4
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    5
    nino
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Nano
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    10
    mary
    salxinashvili
    კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    11
    mariami
    chanturia
    აბაშა სსიპ - ქალაქ აბაშის 1 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    12
    aleqsandre
    machavariani
    ზესტაფონი სსიპ - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ მეორე სვირის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    13
    gio
    janelidze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 16 საჯარო სკოლა.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Nika
    Okinashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 113 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    15
    goga
    melia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    16
    davit
    nozadze
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    17
    თემურ
    მელიქიშვილი
    კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    18
    giorgi
    kvantaliani
    ბათუმი შპს - სკოლა ევრო-2000.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    19
    dali
    grigalashvili
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 19 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    20
    დავითი
    ბერიაშვილი
    სიღნაღი შპს - ინტელექტი.. 89
    I ცდა
    II ცდა