მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    550 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    450 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    350 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    5
    David
    Adamashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    6
    David
    Kodua
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - ბრიტანული ცენტრის წმინდა ნიკოლოზის სახელობის სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    8
    misho
    barnaveli
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    9
    nikolozi
    aneli
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    10
    dato
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Luka
    Shaverzashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    12
    მარიამ
    ოსიტაშვილი
    ბათუმი შპს - სკოლა ევრო-2000.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    13
    გვანცა
    ციცქიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Zuka
    Tsinadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    15
    mariam
    mkheidze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 166 საჯარო სკოლა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    16
    შოთა
    ბახტაძე
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    17
    sopho
    khokhonishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Tsotne
    Tsirekidze
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Elene
    Tsimakuridze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    20
    sandro
    chanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 85
    I ცდა
    II ცდა