მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 15%
    II ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 10%
    III ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 5%
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    4
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    5
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    7
    tamta
    chaduneli
    მცხეთა ა(ა)იპ - მცხეთის წმინდა ათორმეტ მოციქულთა სახელობის მართლმადიდებლური საშუალო სკო.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Tsotne
    Tsirekidze
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    9
    gio
    janelidze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 16 საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    10
    სალომე
    ბუთხუზი
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ წეროვნის 3 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    11
    giorgi
    kvantaliani
    ბათუმი შპს - სკოლა ევრო-2000.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    12
    goga
    melia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Iakob
    Makharadze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    14
    დავით
    ბაკურაძე
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    15
    davit
    nozadze
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    16
    sopho
    khokhonishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Irakli
    Shalibashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    18
    aleqsandre
    machavariani
    ზესტაფონი სსიპ - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ მეორე სვირის 1 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    19
    tornike
    davitashvili
    ძველი თბილისი შპს - ქართული სასწავლებელი - თბილისი.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    20
    dali
    grigalashvili
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 19 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა