მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    550 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    125 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    2
    დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    3
    irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    6
    nino
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Nano
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Mariam
    Buchukuri
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    10
    საბა
    თავდგირიძე
    ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 2 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Luka
    Shaverzashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    12
    tornike
    davitashvili
    ძველი თბილისი შპს - ქართული სასწავლებელი - თბილისი.. 40
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Mariami
    Korsantia
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 13 საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    14
    სალომე
    ბუთხუზი
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ წეროვნის 3 საჯარო სკოლა.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    15
    rezi
    tsotsonava
    ძველი თბილისი სსიპ - თბილისის კლასიკური გიმნაზია.. 45
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Irakli
    Shalibashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    17
    sopho
    khokhonishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 45
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Lika
    Dzneladze
    ჩოხატაური სსიპ - დაბა ჩოხატაურის 1 საჯარო სკოლა.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    19
    rezi
    tsotsonava
    ძველი თბილისი სსიპ - თბილისის კლასიკური გიმნაზია.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    20
    თომა
    რთველიაშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 71
    I ცდა
    II ცდა